logo

Červené ruže


Osvedčená klasika. Čerstvé červené ruže nepotrebujú nič navyše, len elegantne zviazať stuhou. Kvety sú dlhé približne 70 centimetrov, ich počet si môžete zvoliť vo formulári. Cena za 9 ruží je 24.90 € a každá ďalšia stojí len 2.50 €. Spolu s Vaším venovaním ich doručíme zadarmo od pondelka do nedele kamkoľvek v Bratislave.


Objednávka

Najskôr si zvoľte počet ruží. Cena je konečná, doručenie v Bratislave je zadarmo.

Želáte si k objednávke pridať héliové balóny?

Ak ste si zvolili zlaté čísla, uveďte ich prosím v Poznámke pre kuriéra.

K objednávke môžete pridať aj fľašu šumivého vína (všetky 750 ml).

eRuže adresátovi nikdy neprezradia meno odosielateľa. Ak sa chcete podpísať, urobte tak prosím vo venovaní.

Doručenie

Ak si želáte kvety doručiť čo najskôr, dátum a čas nechajte prázdny. Vždy sa snažíme byť čo najrýchlejší a najpresnejší, ak ale záleží na každej minúte, overte si prosím možnosti doručenia cez chatovú bublinu v pravom dolnom rohu.

Ak si nie ste istý adresou obdarovanej osoby, napíšte nám približnú polohu alebo nechajte políčko prázdne. Naši kuriéri objednávku doručia kamkoľvek v Bratislave tak, ako to bude príjemcovi vyhovovať.

Doručenie v rámci Bratislavy vrátane okrajových mestských častí je zadarmo, doručenie do okolitých obcí je spoplatnené. Ak ste v zozname nenašli svoju obec, kontaktujte nás.

Vaše údaje
Údaje príjemcu

Vyplňte iba v prípade, že ruže posielate ako darček. Ak kyticu prevezmete od kuriéra Vy, túto časť nechajte prázdnu. Objednávky s doručením inej osobe je možné uhradiť iba kartou cez internet.

Objednaním súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami.Platba

Objednávku môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí alebo kartou vopred. Kvety pre inú osobu je možné uhradiť iba kartou.

Po kliknutí na tlačidlo Zaplatím kartou na konci formulára budete presmerovaný na stránku nášho platobného partnera TrustPay.

Platobná stránka je šifrovaná a Vaše údaje sú vďaka tomu v bezpečí. Platiť môžete všetkými bežnými typmi kariet.


O nás

Ruže dopravujú naši vlastní zamestnanci, nie kuriérske firmy. Obdarovanú osobu teda dokážeme prekvapiť, problém nám nerobia ani vaše špeciálne priania.

Prášková výživa pre ruže zadarmo je u nás samozrejmosťou, takže budú robiť radosť tak dlho, ako je to len možné.

Pri doručení darčeku pre inú osobu nikdy neprikladáme blok ani faktúru. Tá Vám príde mailom.

Rýchlo


Naše ruže nemusíte objednávať vopred, môžete ich objednať aj v deň kedy majú byť doručené od 8:00 do 20:00. Ak chcete donášku predsa len naplánovať na presný čas, stačí to uviesť vo formulári.


Čerstvo


Ponúkame jediný produkt, čerstvé ruže dovezené z Južnej Ameriky. A predávame ich naozaj veľa. Vďaka tomu pre Vás a Vašich blízkych máme každý deň najčerstvejšie kvety, aké v Bratislave zoženiete.


Ochotne


Naši kuriéri kvety vynesú do bytu, kancelárie, jednoducho kamkoľvek si poviete. Príjemcu nezastihneme na zadanej adrese? Žiaden problém. Privezieme ich inam alebo ich skrátka doručíme inokedy.


Urobte radosť!


Objednať kyticu - Flower Box - Héliové balóny - Obchodné podmienky - Kontakt

Niečím si nie ste istý? Máte špeciálne prianie? Napíšte nám mailom alebo cez Facebook!

+421 907 231 572